O nás

Volám sa Michal Holkovič a som obchodný zástupca Allianz – Slovenská poisťovňa, a.s. Na tejto pozícii pracujem viac ako trinásť rokov. Za toto obdobie som získal mnoho skúseností v oblasti poisťovníctva, dôkazom čoho je viac ako 2 000 spokojných klientov. Mojou prioritou je rýchly, ľudský a odborný prístup s ochotou pružne reagovať na potreby a problémy klientov. Pre klientov robím nezáväzné poradenstvo v tejto oblasti. Ak by ste mali na mňa konkrétnu otázku, kľudne mi napíšte e-mail alebo mi zavolajte a ja sa Vám budem snažiť v čo najkratšom čase na ňu odpovedať. Je to na Vás.

Svoje otázky mi môžete smerovať na e-mailovú adresu: michal.holkovic@oz.allianzsp.sk

Moju odbornosť mám podporenú viacerými certifikátmi a oceneniami. V rokoch 2010 – 2015 členstvom v klube predsedu predstavenstva Allianz – Slovenská poisťovňa, a.s.

V prípade, že sa osobne nebudem nachádzať ani v jednej z kancelárií – áno, aj to sa môže stať, nakoľko cestujem za svojimi klientmi aj priamo k nim domov – sa Vám bude venovať moja asistentka Gabika, ktorá Vám veľmi rada a ochotne pomôže a poradí s Vaším problémom alebo požiadavkou.

Prečo Allianz Slovenská poisťovňa?

Zlatá minca.

Bezkonkurenčne najúspešnejšou poisťovňou sa na vyhlasovaní výsledkov ocenenia Zlatá minca 2013 v utorok 29. októbra 2013 stala Allianz – Slovenská poisťovňa, a.s. Všetkých 9 nominovaných produktov Allianz – SP získalo v konkurencii ostatných poisťovní najvyššie ocenenie Zlatú mincu 2013.

Pokračovanie článku

Radi vám pomôžeme

Michal Holkovič

mobil: 0908 741 793

Mgr. Gabriela Repová

mobil: 0911 505 825

Fotogaléria z otvorenia novej kancelárie v Smoleniciach

Smolenice, 2.2. 2016